اخبار

تشکیل جلسه تنظیم بازار سراوان

تشکیل جلسه تنظیم بازار سراوان
یا حسیب
 
*ستاد تنظیم بازار تشکیل جلسه داد.*
 
جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست درویش نارویی فرماندار سراوان، با حضور نصرتی معاون برنامه ریزی و توسعه، بخشداران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
 
مهندس نارویی فرماندار سراوان گفت: در آستانه ضیافت الهی و ماه مبارک رمضان قرار داریم که در این ایام الهی ضمن آرزوی توفیق استفاده از برکات این ماه ضروری است با توجه به افزایش تقاضا و فشار بر بازار پیش بینی های لازم برای تهیه کالاهای اساسی صورت گیرد.
 
مهندس نارویی سه فرآیند تهیه و تأمین کالاهای اساسی، توزیع و نظارت از وظایف دولت عنوان نمود، که در مورد اول دولت به درستی در حال ایفای نقش است اما نظارت حلقه مفقوده ای است که میطلبد همه اعضای ستاد تنظیم بازار با مهیا نمودن شرایط برای این مهم ورود پیدا کنند.
 
فرماندار سراوان نیز مکانیزم توزیع را نامناسب بیان نمود که باید در این زمینه با برنامه ریزی نیز تلاش شود تا حداقل های مردم تامین شود.
 
نارویی مطرح نمود: با پیش بینی و پیگیری بازار جهت پاسخ به تقاضای شهر با تعامل، هم افزایی و همراهی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان کالاهای اساسی شهر و روستاهای بخش های تابعه را جهت جلوگیری از کمبود و افزایش قیمت ها باید تامین کنیم.
 
وی گفت: با توجه به نیاز بیشتر مردم به گوشت در این ماه، میطلبد گوشت قرمز و سفید شهرستان با اهتمام ویژه ای تامین شود و از خروج‌مرغ شهرستان بدون مجوز تنظیم بازار خودداری شود.
 
نارویی افزود: ۴۵ تن سهمیه شکر تنظیم بازار نیز به شهرستان تخصیص یافته که در روزهای آتی جذب و در بازار توزیع خواهد شد.
 
نماینده عالی دولت بیان داشت: نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه و تامین با همکاری مرکز بهداشت، شهرداری و صنعت و معدن بویژه در صنوف شیرینی پزی و افطاری آش و حلیم صورت گیرد.
 
مهندس نارویی در پایان ضمن تبریک روز ملی شوراها به اعضای شورای شهر و روستا، ورود شوراها را نیز به نظارت و کنترل بازار حائز اهمیت دانست.
 
روابط عمومی فرمانداری سراوان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
روابط عمومی فرمانداری سراوان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید